Wypełnij wszystki pola.
W treści możesz też podać
swój nr telefonu.
Imię i Nazwisko:
E-Mail:
Treść wiadomości:

 

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi za najwspanialszą zabawę do białego rana. Z relacji gości weselnych wiemy i w stu procentach potwierdzamy, że dawno nikt tak nie poprowadził imprezy jak Pan Krzyś ;). Nie bez powodu w dniu naszego wesela rezerwowano u Pana Krzysia kolejne terminy ;). Profesjonalne podejście do tematu, wiele rad i podsunięcie ciekawych pomysłów zorganizowania zabaw sprawiło, że wesele tętniło życiem. Gorący parkiet zachęcał wszystkich do zabawy. Kapelusze, peruki, połyskujące okulary... te gadżety zawsze potrafią rozkręcić zabawę:) Ilość fleszy, które rozbłyskiwały dla upamiętnienia tego zdarzenia była oślepiająca. Wszyscy chcieli mieć zdjęcie w nietypowym przebraniu. Dziękujemy również za nadgodziny - wyjątkowy prezent weselny. Miło było patrzeć jak goście weselni prosili o kolejną godzinę pozostania z nami. Przesyłamy również pozdrowienia od Kocicy i Tygrysa parkietu;) Sam Rocky jeszcze nie wyszedł z formy. Dziękujemy za tak szeroki repertuar, który zachęcał wszystkich weselników do imprezowania. Płynne przejścia, rozsądne przerwy, umiejętność słuchania i obserwowania gości jest bezcenna. Fantastyczne pomysły na zabawy taneczne zaopatrzone w ciekawe gadżety postawiły na nogi nie tylko sztywniaków ale również przywróciły młodość naszym dziadkom. Współpraca z Panem Krzysiem od początku do końca układała się wzorowo. Brakuje nam słów, aby wyrazić nasze zadowolenie. Szczerze polecamy Pana Krzysztofa – Jeżeli ktoś oczekuje wyjątkowego, niezapomnianego i niepowtarzalnego wesela to właśnie z Panem Krzysiem powinien się skontaktować. NAJLEPSZY PREZENTER MUZYCZNY na Lubelszczyźnie a może i dalej. Dziękujemy serdecznie za znakomitą imprezę weselną.

Pozdrawiamy


Asia i Bartek
Sala Weselna w Urszulinie


Współpraca z Panem Krzysztofem układała się profesjonalnie i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Bez problemu i w bardzo przyjaznej atmosferze ustaliliśmy wszelkie szczegóły, dotyczące oprawy muzycznej ślubu i wesela oraz wszelkiego rodzaju atrakcji i zabaw podczas trwania imprezy. Wydarzenie było poprowadzone w sposób nie budzący żadnych zastrzeżeń, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, zgodnie z naszymi sugestiami. Wszyscy tak dobrze się bawili, że nie chcieli wypuścić Pana Krzysztofa, który został z nami dużo dłużej, niż było to zaplanowane :)

Najlepszym podsumowaniem całości niech będą opinie chyba wszystkich naszych gości, którzy zgodnie potwierdzali, że było to jedno z najlepszych wesel pod kątem oprawy muzycznej, na jakich mieli okazje bywać. Kilkoro mających swoje wesela w niedalekiej przyszłości, powiedziało wręcz, że gdyby wiedzieli wcześniej, że Pan Krzysztof tak świetnie to organizuje i prowadzi, zamiast zespołów muzycznych, zaangażowaliby właśnie jego.

Zgadzamy się z tymi opiniami i z czystym sumieniem polecamy Pana Krzysztofa wszystkim zainteresowanym. Na pewno nie będziecie żałować!!! Jeżeli chcecie mieć świetną zabawę, profesjonalną oprawę muzyczną wesela/przyjęcia - polecamy Pana Krzysztofa!!!!


Pozdrawiamy

Beata i Kamil
Dworek Bubel Łukowiska, sierpień 2016.


Podczas ustalania szczegółów naszej zabawy weselnej Pan Krzysztof prezentował ogromny profesjonalizm. Już pierwsze spotkanie zrobiło na nas niezwykle pozytywne wrażenie ponieważ Pan Krzysztof jest osobą niezwykle sympatyczną i komunikatywną. Zadbał o każdy szczegół scenariusza weselnego. To co wyjątkowao nam się spodobało to fakt, że Pan Krzysztof jest zwolennikiem kulturalnych zabaw oczepinowych. Proponował własne pomysły, ale był również był otwarty na nasze propozycje zarówno w kwestii zabaw jak i repertuaru. Dzięki temu nie spotkały nas żadne przykre czy żenujące niespodzianki. Dzięki oprawie muzycznej oraz artystycznej zapewnionej przez Pana Krzysztofa nasze wesele było fantastyczne! Goście bawili się rewelacyjnie i cały czas wspominają niezwykłą pomysłowość zabaw i rekwizytów.

Serdecznie dziękujemy i polecamy w całej rozciągłości!

Ania i Tomek
Zespół Dworsko-Parkowy w Roskoszy


Na początku chcieliśmy jeszcze raz podziękować za profesjonalne podejście, miłą i owocna współpracę, no i za piękne wesele oraz wyjątkową i niezapomnianą zabawę.
Dzięki Krzyśkowi Nasze wesele było idealnie!
Doskonale poprowadził imprezę, wszyscy świetnie się bawili. Zabawy oczepinowe były rewelacyjne. Wszyscy pękali ze śmiechu przy tych niebanalnych konkursach. Proponujemy, aby zaufać Krzsztofowi i całkowicie powierzyć mu poprowadzenie imprezy, bo to on ma największe doświadczenie. Goście byli zachwyceni i to bez wyjątku! Krzysiek jest bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, miły i ciepły - nie można powiedzieć o nim nic złego. Muzyka podpasowana pod gości, wszyscy się świetnie bawili a przecież zadowolenie gości jest najważniejsze!

Dziękujemy za wszystko.

Anna i Tomasz
Zajazd Folkor Rogoźniczka


Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi za to, że tak wspaniale i
profesjonalnie poprowadził nasze przyjęcie weselne. Dzięki Jego pracy wszyscy goście z nami włącznie bawili się wspaniale, wielu gości stwierdziło, że pierwszy raz byli na takim roztańczonym weselu i to zasługa repertuaru jaki dobrał Pan Krzysztof, ponieważ muzyka była uniwersalna i odpowiadała wszystkim gościom niezależnie od wieku. Wszyscy goście gratulowali nam wyboru Dj-a, a zabawa z perukami zapewniła nam mega zabawa, bardzo oryginalne zdjęcia gości:) oraz niezwykłe wspomnienia.
Cała współpraca z Panem Krzysztofem przebiegła bardzo miło i sprawnie. Jesteśmy pewni, że Pan Krzysztof spełni oczekiwania każdej Młodej Pary i rozbawi każde wesele!

Pozdrawiamy
Ania i Rafał

Restauracja "Panorama Podlaska" w Międzyrzecu Podl.


Współpraca z Krzysztofem przebiegała wzorowo od samego początku. Zaczęliśmy od zasugerowania jakie zabawy oczepinowe i muzykę chcielibyśmy mieć na swoim weselu. Krzysiek dostosował się do naszych wskazówek oraz, dodatkowo, punkt po punkcie omówiliśmy najważniejsze aspekty zabawy. Samo wesele było bardzo udane. Wszyscy świetnie się bawili przy dobrze dobranej muzyce a Krzysztof dodatkowo zachęcał do tańca różnymi zabawami. Dzięki naszemu DJ'owi, który "rozkręcił" zabawę, wszyscy wspominali nasze wesele jako świetną imprezkę. Polecam wszystkim.

Magda i Grzesiek

Wrzesień 2010
Sala bankietowa "Zacisze" w Międzyrzecu Podl.Przyjęcie weselne, pomimo tego że zorganizowane było dla niewielkiej ilości osób - około 50-ciu, od samego początku kręciło się super. Nie spodziewaliśmy się, że goście będą się tak wspaniale bawić. A to właśnie dzięki całej oprawie muzycznej, którą zapewnił Pan Krzysztof.
Bardzo szeroki repertuar zaprezentowany na przyjęciu przypadł do gustu młodszym, jak i starszym weselnikom - m.in. nowoczene dynamiczne utwory, wolne kawałki z lat 60tych i 70tych grane przez Pana Krzysztofa bawiły gości do bardzo późnych godzin. Na zawsze zapamiętamy TWISTA, przy którym bawiący się wywijali ile sił w nogach - niektórych nie znaliśmy z tej strony :) Natomiast podrzucone, w trakcie imprezy, przez Pana Krzysztofa peruki, przy muzyce lat 80-tych, okazały się rewelacją i urozmaiceniem przyjęcia.
Ale Pan Krzysztof to nie tylko wspaniała muzyka, to również różnego rodzaju zabawy wplatane w przyjęcie - co wprawiło w weselny i taneczny nastrój nawet największego sztywniaka.
Współpraca z Panem Krzysiem od początku do końca układała się wzorowo. Brakuje słów, aby wyrazić nasze zadowolenie, goście do dziś nie mogą się nachwalić jak to super się wybawili.
Szczerze polecamy Pana Krzysztofa - Prezenter Muzyczny NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE (a to mówi samo za siebie).
Dziękujemy serdecznie za znakomitą imprezę weselną.

Pozdrawiamy.
Justyna i Piotr
Hotel i Restauracja DUKAT w Białej Podlaskiej.Krzysiek po raz drugi w czerwcu 2008 prowadził dla nas Zjad Po Maturze.
Jak nas nazywał "dla młodzieży po 30-tce" ułożył specjalny repertuar z hitów lat 80-tych, przy których bawiliśmy się w tamtych latach.
ALPHAVILLE, U2, YAZOO, VISAGE, NEW ORDER,THE CURE to tylko procencik z tego co zaprezentował przez całą noc.
Pojawiały się też typowe utwory dyskotekowe z tamtych niezapomnianych lat czyli MODERN TALKING, BAD BOYS BLUE...
Idealny dobór repertuaru, bezpośredni kontakt z "maturzystami" to spowodowało, że nasze spotkanie było bardzo udane.
Zaproponował ciekawy konkurs karaoke (niektórzy odkryli w sobie talenty wokalne) i nie tylko.
To wszystko było bardzo ważne i pozwoliło nam powrócić do tych niezapomnianych lat.

Polecam Krzyśka
Janusz Kaczor
Hotel VEGAS w Międzyrzecu Podl.


Wieeeelkie dzięki za super imprezkę poprawinową!!!
Wszyscy świetnie się bawiliśmy!!!
Kapelusze, peruki... te gadżety zawsze potrafią rozkręcić zabawę:)
Przesyłamy również pozdrowienia od Kocicy i Tygrysa parkietu;) aa i jeszcze Michael Jackson!!
Serdecznie pozdrawiamy

Kasia i Karol
Pażdziernik 2011 r.

Sala Weselna w Drelowie


Świetnie zorganizowany, przygotowany na każde "życzenie muzyczne" gości weselnych, z niezwykłym poczuciem humoru i dobrym żartem, Pan Krzysztof poprowadził nasze przyjęcie weselne:)
Różne zabawy wplatane podczas naszego wesela mile zaskoczyły naszych gości - peruki, czapki, kapelusze i inne gadżety były świetnym dodatkiem podczas zabaw (większość z tych rzeczy zresztą tak przypadła gościom do gustu, że zabrali je sobie jako pamiątkę z wesela:-) ).
Pan Krzysztof świetnie dostosował oprawę muzyczną, dał z siebie wszystko - a nawet jeszcze więcej, dlatego wesele było dynamiczne, zgrane, fajne i w 100% udane!

Pozdrawiamy i polecamy... Gabi i Michał

Pensjonat UROCZA w Serpelicach


Pocztą pantoflową otrzymaliśmy kontakt do Pana Krzysztofa. Od początku Pan Krzysztof wykazał się dużym profesjonalizmem. Na pierwszym spotkaniu przedstawił nam prezentację i omówił z nami scenariusz wesela, repertuar i zabawy oczepinowe. Już wtedy wiedzieliśmy, że impreza będzie udana i się nie pomyliliśmy. To, co najbardziej podobało się naszym gościom to repertuar pasujący do każdego wieku, liczne zabawy jeszcze przed oczepinami i na koniec szał z perukami. Dzięki zabawie w "Kocicę parkietu i Lwa parkietu" wszyscy starali się tańczyć jak najwięcej i na parkiecie szalała nie tylko młodzież, ale też wszystkie ciocie ,babcie, dziadki , mamy i wujkowie. Nam najbardziej podobał się pojedynek "na piosenki" naszych świadków i był możliwy tylko dlatego, że Pan Krzysztof dysponował bardzo bogatym repertuarem muzycznym, bardzo dobrym nagłośnieniem i na pewno nie udałby się, gdyby na naszym weselu grał zespół.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Krzysztofa jako osobę prowadzącą Wesele i uważamy iż rozwiązanie z DJ i wodzirejem w jednej osobie jest w 100% lepszym i tańszym rozwiązaniem niż byle jaka kapela.

Pozdrawiamy Marta i Hubert Lipiec 2011

"Karczma Rycerska" w Białej Podlaskiej


Od początku byliśmy zdecydowani, że naszą zabawę weselną poprowadzi Pan Krzysztof - Prezenter Muzyczny i chociaż nasz pomysł był różnie postrzegany przez rodzinę i znajomych, po weselu wszyscy zgodnie stwierdzili, że byli bardzo mile i pozytywnie zaskoczeni. Pan Krzysztof jest Prezenterem, który do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Poza tym jest człowiekiem z dużym poczuciem humoru, który pomaga mu nawiązywać bezpośredni kontakt z gośćmi. Dobiera starannie repertuar, stosuje się do życzeń i sugestii klienta. Oferuje konkursy i zabawy dla wszystkich, które są organizowane na wysokim poziomie, z dużym taktem i kulturą, a uczestnicy nagradzani są ciekawymi nagrodami - niespodziankami. Nagłośnienie regulowane jest w miarę potrzeby, a efekty specjalne dodają uroku i wprowadzają nutkę romantyzmu podczas zabawy. Utwory muzyczne w różnych rytmach są w stanie zadowolić i młodszych i starszych. Przebogaty repertuar zadowolił wszystkich naszych gości, tych przed 30 i tych po 30, a nawet tych po 60. Niektórzy goście jeszcze kilka dni po weselu nucili piosenki znane im kiedyś, a przypomniane w oryginalnym wykonaniu podczas wesela.
Wspaniała zabawa i miła atmosfera stworzona przez Prezentera dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Zdecydowanie polecamy Pana Krzysztofa.
Zajazd Wiejski w Rogożniczce
Iwona i Grzegorz Bartniccy, 11 czerwca 2011 r.


Kiedy planowaliśmy organizację imprezy jubileuszowej z okazji naszej 25 rocznicy ślubu, pomyśleliśmy o zaproszeniu Krzyśka do prowadzenia i oprawy muzycznej tak dla nas ważnej uroczystości.
Z małego kameralnego przyjęcia na 40 osób Krzysiek rozkrecił dla nas bardzo dynamiczną imprezę.
Starannie dobrany repertuar, prowadzenie ze smakiem i fajnym żartem, zaowocowało że goście byli mile zaskoczeni i nie chcieli schodzić z parkietu.
Oprócz pieczonego dzika i wielu przysmaków serwowanych dla gości, Krzysiek dopełnił wszystko swoja osobą i stworzył dla nas niezapomiany wieczór.

Dziękujemy i polecamy!

Elżbieta i Grzegorz Sadowscy
Ranczo w GrabowcuPlanując nasze wesele z góry założyliśmy, że oprawą muzyczną zajmie się prezenter muzyczny, a nie zespół ze względu na korzystniejszą dla nas cenę. Numer Pana Krzysztofa znaleźliśmy w Internecie. Od początku byliśmy traktowani na najwyższym poziomie, sumiennie wywiązywał się z wszelkich złożonych nam obietnic. Nie było problemów z kontaktem, kiedy tylko mieliśmy z mężem wolną chwilę mogliśmy zadzwonić i umówić się na spotkanie.
Oferta jaką dysponuje Pan Krzysztof jest naszym zdaniem o wiele bogatsza i bardziej interesująca w porównaniu do ofert zespołów. Nagłośnienie jest na najwyższym poziomie a wspaniałe konkurencje, dobrze przygotowane zabawy w trakcie oczepin i dobór repertuaru gwarantują wspaniałą zabawę. Wiemy to najlepiej, gdyż nasze przyjęcie weselne odbywało się w 35 stopniowym upale przy zepsutej klimatyzacji.
Proszę mi wierzyć, że chociaż wszyscy "pływali" w ubraniach, dzięki Panu Krzysztofowi wspaniale bawili się na parkiecie. Dodam, że było kameralnie na 70 osób w różnym wieku a tańczył każdy komu pozwalały na to siły.
Możemy śmiało powiedzieć, że wesele udało się dzięki niemu. Jeszcze raz dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie i polecamy wszystkim!

Magdalena i Michał

Sierpień 2010
Hotel Delfin w Białej Podlaskiej


Gdy rok temu byliśmy na przyjęciu weselnym poznaliśmy Pana Krzysztofa. Profesjonalizm, kontakt z gośćmi i poczucie humoru tak utkwiły nam w pamięci, że planowanie i organizację najważniejszego dla nas dnia rozpoczeliśmy od kontaktu z Panem Krzysztofem. Mieliśmy niesamowite wesele, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci, m.in. dzięki Panu Krzysztofowi. Repertuar, kontakt z gośćmi i sposób prowadzenia zabawy przerosły nasze oczekiwania.
Jeszcze raz dziękujemy!!

Małgorzata i Paweł:)
Restauracja "SKALA" w Białej Podlaskiej


Prezenter Muzyczny (czyli człowiek orkiestra-wodzirej w jednym) poprowadzi każde wesele, czego przykładem jest nasze przyjęcie.
Niezwykłe poczucie humoru, wyciąganie na parkiet wszystkich nawet "młodzieży po 40-stce" zapewniło niezapomniane wrażenia na naszym weselu.
Urozmaicony repertuar muzyczny, kulturalne oczepiny, różne zabawy to mile zaskoczyło naszych gości i nas w 100%.

Ania i Marek
Maj 2010
Biała Podlaska


Długo zastanawialiśmy się co zrobić z muzyką na naszym weselu. Na wcześniejszych weselach, na których byliśmy zawsze grała orkiestra z różnym skutkiem.
Dlatego planując nasze wesele byliśmy pewni, że nie wynajmiemy zespołu, który gra tylko disco polo, fałszuje i pije alkohol.
Rodzina trochę z dystansem przyjęła informacje, że wesele poprowadzi prezenter-wodzirej, ale po weselu goście komentowali, że było bardzo fajnie.
Krzysiek płynnie dobierał utwory dla bawiących się gości - nie puszczał muzyki z komputera.
Dał z siebie wszystko, aby impreza była fajna, dynamiczna i udana.

Dziękujemy i polecamy

Ola i Marcin Ostapiukowie
Pażdziernik 2009
Biała Podlaska


Nasze wesele to juz historia.
Z sentymentem wspominamy ten dzień, który był dla nas bardzo ważny. Ciekawe oświetlenie naszej sali, puszczane dymy oraz furora przyjęcia BAŃKI, które tworzyły atmosferę z bajki. Te ważne elementy przyczyniły się do niepowtarzalnej atmosfery naszego przyjęcia weselnego. Utwory od lat 60-tych po Abbe, walc Fale Dunaju a kończąc na nowych hitach do tańca nie pozwalały siedzieć przy stołach i się nudzić. Te waże punkty i same prowadzenie naszego wesela spowodowały, że był to niezapomniany wieczór i noc dla nas.

Serdecznie polecamy

Kamila i Bartek
Czerwiec 2010
Międzyrzec Podlaski


Długo zastanawialiśmy się nad wyborem muzyki na nasze przyjęcie ślubne.
Pan Krzysztof został nam polecony. To był strzał w 10.
Zabawa była przednia. Muzyka, zabawy które zaproponował Pan Krzysztof były naprawdę niezapomniane. Mieliśmy gości w różnym wieku i różnej narodowości i wszyscy wspominają oprawę muzyczną z wielkim podziwem i sentymentem. Jeżeli szukają Państwo osoby, która rozkręci imprezę i zapewni rewelacyjną oprawę muzyczną, Pan Krzysztof jest idealny do tej roli. Osobiście nie lubimy zespołów muzycznych, ktore kaleczą (niepolskie) piosenki swoją łamaną angielszczyzną i przesadzają z Disco Polo. Naszym zdaniem Pan Krzysztof to DJ godny polecenia.

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za niezapomniane chwile.

Londyn
K. i B.Wilczewscy

 


(c) 2010-2016 prezentermuzyczny.com